Këngëtarja fejohet pas një muaj lidhje!

Nuk ka kaluar shumë kohë që këngetarja bukuroshe Ariana Grande u nda me këngëtarin Mac Miller. Pas ndarjes me të, ajo u lidh me komedianin Pete Davidson.

Ariana dhe Pete kanë vetëm një muaj lidhje. Lidhjen e tyre e deklaruan në ditëlindjen e Robert Pattinson në Los Angeles. Në një koncert pas një muaj lidhje në dorën e Arianës u pa një unazë e mrekullueshme.

LEXO DHE :  Paralajmëron Kryemadhi: Do të hap defterin e telefonatave të Ramës me kriminelët

Miqtë e tyre shpehen se ata të dy e kuptuan shumë shpejt se e duan njëri-tjetrin dhe nuk mundeshin ta fshihnin dashurinë e tyre.

Mund të themi se këngëtarja Ariana dhe komediani Pepe shumë shpejtë do të martohen, pasi dhe familjet e tyre, tashmë janë njohur./D.M-Dritare.net

Related image

Image result for pete davidson and ariana grande

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.