Këngëtarja e njohur i jep fund lidhjes

Këngëtarja e njohur Ariana Grande duket se i ka dhënë fund lidhjes me komedianin Pete Davidson.

Lidhja e tyre nuk ka zgjatur shumë, pasi në maj të këtij viti ato e bënë publike, pak kohë pasi të dy ishin ndarë nga lidhja e mëparshe.

Pavarësisht se është folur se ata dy janë shumë të dashuruar, ndarja nga jeta papritur e ish të dashurit të këngëtares, reperit Mac Miller, ndikoi shumë keq në gjendjen e Ariana-s dhe për pasojë mund të ketë ndikuar edhe në marrëdhënien e tyre./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Mid’hat Frashëri, Milo: E çmoj si njeri të kulturës, jo si politikan


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.