Kavajë/ Gjykata jep vendimin për të miturit, pas skandalit seksual

Pas ngjarjes në Kavajë, që tronditi opinionin publik, ku një vajzë 13-vjeçare u përdhunua nga disa djem të mitur, Gjykata Apelit ka dhënë vendim për djemtë.

Apeli ka vendosur t’i lërë në burg të miturit, të cilët abuzuan seksualisht me 13-vjeçaren për dy muaj me radhë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Bojkoti i proceseve gjyqësore fut në kolaps një sistem të tërë, duke paralizuar shtetin vetë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.