Karuis lë nam, nuk ndalon së bëri gafa

Normalisht që e mbani mend të gjithë portierin e Liverpulit, Loris Karius që me dy gafat e tij i dhuroi trofeun e Championsit Real Madridit në finalen e Kievit.

Gafat e tij, nuk kanë qenë rastësore, pasi ai vazhdon me avazin e vjetër.

LEXO DHE :  Arsyeja prekëse pse princi Harry dhe Meghani shkuan vonë në çmimet Endeavour!

Në stërvitjen e parë me skuadrën e Liverpulit për sezonin e ri, ai i është rikthyer edhe njëherë gafave.

Në një intervistë direkte që po bëhej në stadium, në sfond shihet Karius që pëson gol qesharak./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.