Kalon në avantazh Anglia shënon ndaj Suedisë

Ka kaluar në avantazh Anglia në minutën e 30, pas një sulmi të mirëorganizuar, pas një goli të shënuar nga Harry Maguire.

Anglia shpreson shumë që rruga e hapur deri tani ta çojë edhe me tej. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Rekordi i ri i Shqipërisë, e para në rajon për numrin e të burgosurve

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.