Juventus shënon golin e dytë

Juventus luan sot kundër Atletikos të Madridit shpresën e fundit për t’u kualifikuar në turin e Champions Ligës, pas humbjes zhgënjyese në raundin e parë, dy me zero. Juvja ka shënuar dhe golin e dytë, sërish me Kristiano Ronaldon. Në minutën e 47-të ka thyer sërish Oblakun dhe sërish me kokë, një gol që e ka akorduar teknologjia goal-line, me portierin që e kishte pritur topin përtej vijës fatale. Rezultati i përgjithshëm 2-2, tani kualifikimi është i hapur për të dyja ekipet./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Hapet gara për Prokuror të Përgjithshëm, kriteret dhe kandidatët

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.