Justin Bieber super dedikim për Hailey-n, ja tatuazhi që bëri për të

Këngëtari  me famë botërore, Justin Bieber është fans i çmendur pas tatuazheve. Nëse keni hapur profilin e tij duhet ta keni parë se trupi i tij është i mbushur i gjithi me tatuazhe.

Siç  duket marrëdhënia me Hailey-n është përmirësuar shumë, deri sa është parë të ketë bërë  tatuazhin e parë për të në fytyrë.

LEXO DHE :  Rama uron Pashkët, me foton e veçantë!

Pas prerjes së flokëve ky ndryshim duket se është bërë enkas që tatuazhi të bjerë në sy më shumë.

Këngëtari 24-vjeçar ia ka dedikuar  tatuazhin e vogël mbi vetullën e djathtë, bashkëshortes së tij, Hailey Baldwin, por akoma nuk lexohet qartë çfarë ka shkruar./A.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.