Ju tregojmë kush është aktorja më e paguar në Hollivud

Scarlett Johansson kryeson renditjen e këtij viti me 40.5 milionë dollarë fitime të parakohshme në mes të 1 qershorit 2017 dhe 1 qershorit 2018, duke e zënë vëndin e parë sa i takon aktorëve më të pasur të Hollivudit.

Paraqitja e saj në “The Avengers” e kanë ndihmuar aktoren Scarlett Johansson të shndërrohet në aktoren më të paguar më së miri në botë, ka bërë të ditur revista Forbes.

LEXO DHE :  Si u bënë bashkë 3 grupet e grabitësve në Rinas!

Angelina Jolie radhitet në vendin e dytë me 28 milionë dollarë, të cilat i mori nga filmi “Maleficent 2”.

Në këtë listë e treta është Jennifer Aniston ndërsa Gal Gadot e “Wonder Woman” është radhitur e dhjeta.V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.