Jonida e Pasdites rikthehet në Top Channel

Ajo do të rikthehet në ekranin, ku drejtoi gjate , një prej edicioneve më të ndjekura dhe jetëgjata të emisionit “Pasdite në Top Channel”, informon dritare.net.

Por Jonida nuk do të kthehet në emisionin me të cilin e ka mbyllur një herë. Këtë radhe ajo sjell një emision të ri dhe surprizë. Do të jete jo vetëm drejtuese, por edhe autore e producente.

Prisni edhe pak, erdhi shtatori dhe do mësoni më shume. Rëndësi ka qe një nga portretet më të mira televizive, rikthehet ne Top. /dritare.net

LEXO DHE :  Ndërron jetë foshnja 4-muajshe në QSUT

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.