Jo thjesht një banjë, por një vend ëndrrash

Të gjithë dëshirojmë të kemi një shtëpi luksoze e të bukur, dhe menjëherë imagjinojnë dhomën e gjumit, ambientin e ndenjës, kopshtin e etj, por shihni si duken këto tualete.

Të gjithë ju që doni të jetoni në mënyrë të veçantë mes klasit dhe bukurisë. Dritare.net ju sjell disa sugjerime si mund të krijoni një ambient të mahnitshëm në tualetin tuaj.

LEXO DHE :  Rreziku i ndërhyrjeve estetike. Mjekët: Shqiptarët, të ekspozuar nga sëmundjet

Shihni fotot në galeri dhe do të më besoni.V.D/dritare.net/Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.