Jennifer Lopez, sportive në jahtin luksoz, në Amalfi

Jennifer Lopez, aktualisht ndodhet me pushime me të dashurin e saj Alex Rodriguez. Ajo po kalon këto ditë të bukura gushti në Amalfi të Italisë, në një jaht luksoz.

Get their sweat on: J-Lo and Alex prepared for their sweaty activities together

Ylli me famë botërore, është fotografuar e veshur me rroba banje ngjyrë gri, me streçe dhe atlete. Ajo dukej super në formë, dhe shumë sportive.

 

LEXO DHE :  Pas Bashës, ambasadorja gjermane takim me Kryemadhin

Keeping it tight: J-Lo worked hard to keep her signature posterior in great shape

 

Working out together: The A-Lister worked on her core while keeping an eye on A-Rod, who also got some gym time in aboard the luxury cruiser

Ndërsa i dashuri i saj bënte spektakël në det, duke u hedhur nga jahti./E.B-dritare.net

Thrill seeker: A-Rod caught all the attention as he launched himself off the side of the yacht, much to the amusement of J-Lo and their friends

Taking a breather: The actress and singer didn't even appear to break a sweat despite the intense training

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.