Jeni në dilemë si të arredoni tualetin tuaj, zgjidhni një nga këto modele!

Të gjithë duam të kemi një shtëpi të bukur edhe moderne. Sigurisht një pjesë e rëndësishme e shtëpisë është edhe tualeti, që përveçse i rehatshëm duhet të jetë edhe një ambient i këndshëm për syrin. Shpesh herë jemi në dilema nëse duhet të zgjedhim një tualet të stilit modern apo klasik. Shihni sugjerimet që sjell më poshtë në galeri Dritare.net, aty jo vetëm që do gjeni sugjerimet më të mira për të dyja stilet, por edhe një kombinim të të dyjave. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Procedimi ndaj Tupes, Aliajt dhe studentëve, reagon Lleshi: Është fake news, personat që e shpikën do mbajnë përgjegjësi


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.