“Jemi bij k… të zotë”, Zidan motivon Realin para Superkupës

Trajneri i Realit të Madridit, Zinedin Zidan, ka gjetur një mënyrë shumë interesante për të motivuar lojtarët e tij para ndeshjes së Superkupës së Europës kundër Mançester Junajtidit, e cila do të luhet sot në mbrëmje në Shkup. “Jemi mirë. Ta kemi të qartë, fizikisht jemi bij k…! Çdo gjë mbetet në anën mendore. Duhet të luajmë lojën tonë pa e komplikuar, sepse përfundimi është gjithnjë i njëjtë”, u tha francezi lojtarëve gjatë fjalimit të mbajtur në stërvitjen e fundit në Shkup.

LEXO DHE :  Për vajzat që po bëhen nëna, paska një trend unik sesi t'i bëjnë thonjtë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.