Javët e fundit të shtatzënisë, këngëtarja tregon barkun

Adelina Tahiri, këngëtarja shqiptare nga Kosova, ka ndarë me ndjekësit e saj, disa foto të bukura dhe të veçanta, për periudhën e shtatzënisë. Fillimisht, këngëtarja e ka fshehur faktin se ishte shtatzënë, por më vonë i ka falënderuar fansat për mbështetjen dhe respektimin e privatësisë, në ditët e saj më të vështira.

LEXO DHE :  Ekonomi: Nuk e lëshojmë kryeministrinë. Ja çfarë dialogojmë!

Pak orë më parë në Instagram-in e saj është postuar një foto e ëmbël, ku barku i Adelinës, rrethohet nga duart e bashkëshortit të saj, ndërkohë që poshtë saj shkruhet: “65% Loading”,-që na lë të kuptojmë se po i afrohet ditës së madhe./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.