Java e modës në Nju Jork, ja trendet pranverë/verë 2019!

Është mbajtur java e modës pranverë-verë 2019 në Nju Jork.

Shtëpitë e modës kanë paraqitur dizajnet e tyre më të  reja që kanë tërhequr vëmendjen e botës rozë nga mbarë globin.

Veshjet kryesisht të gjata, ngjyrat e theksuara dhe stili modern ishin kryefjala e kësaj jave për botën e modelingut.

LEXO DHE :  Ligji për Teatrin kalon në Presidencë, ç'pritet të ndodhë!

Dritare.net sjell më poshtë disa nga dizajnet që u klasifikuan më të mirat në këtë javë./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.