Java e modës në Kopenhagen, stili i rrugës prapë trend i vjeshtës

Dje u mbajt dita e parë e javës së modës në Kopenhagë, ku u prezantuan stilet e vjeshtës. Nga ajo çfarë shihej, dukej e qartë se stili ishte i përsëritur.

Po prapë, si në verë, do të kemi stilin e rrugës që do të mbizotërojë. Dritare.net ju sjell disa nga stilet e veshjeve që ju duhet t’i mbani parasysh, përpara se të filloni të ndryshoni gardërobën./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Balla u përgjigjet akuzave të PD: E njoh Edmond Begon


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.