Jam 16-vjeçe dhe kjo është kërkesa ime për Babagjyshin!

Nga Ilva Avdiaj

Përshëndetje Rudina!
Sot isha me mamanë time te shtëpia e fëmijëve “Zyber Hallulli” pasi pamë emisionin tuaj.

Aty takuam Artin, një djalë i vogël, i cili nuk ka asnjë nga prindërit. Teksa i jepja dhuratat që kisha marrë për të shikova një gëzim të madh tek ai, sytë e tij plot dritë, që dikush erdhi aty për të. Nuk di sesi ta përshkruaj atë moment me fjalë.
Dëshira ime më e madhe nuk është asgjë materiale për Vitin e Ri. Dëshira ime më e madhe është që t’i dhuroj këtij fëmije qoftë edhe për 1 natë ngrohtësinë e një familjeje.
Do të doja më shumë se, çdo gjë ta bëja këtë fëmijë të lumtur.
Faleminderit!/dritare.net

LEXO DHE :  Ja si ndikon kafeja për kancerin e prostatës!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.