Ja zgjidhja e duhur për të zbukuruar oborrin!

Nëse kopshti juaj është i vogël apo i madh ka pak rëndësi, pasi lulet do t’i japin atij një pamje të mrekullueshme.

Pra mjafton që ju të keni dëshirë që oborri i shtëpisë tuaj ose edhe pragu i derës të duket këndshëm. Dritare. net ju sjell disa sugjerime se si mund ta gjelbëroni oborrin tuaj. Mund të mbillni lule ne tokë, në vazo, por dhe mund të krijoni ishuj me lule duke krijuar idenë e një parajse të vogël në shtëpinë tuaj. Për të parë fotot klikonio këtu. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Kriza politike/ Rama: Shqipërisë mund t’i bllokohen negociatat

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.