Ja ushqimet që luftojnë depresionin!

Jeni të mërzitur??? Epo nuk jeni vetëm.

Shumë njerëz ndodh të preken nga depresioni dhe kjo për shkaqe të ndryshme. Shumë herë mjekët depresionin e trajtojnë me ilaçe, ose antidepresantë. Por jo, nuk duhet të ndodhë kështu. Studiuesit kanë zbuluar një mënyrë më të thjeshtë për të trajtuar depresionin dhe kjo vetëm me ushqimet.

LEXO DHE :  Të mërkurën nisin punimet, ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm

Ja pra dritare.net sjell për ju disa ushqime që e trajtojnë depresionin natyralisht. Për më shumë ndiqni fotogalerinë më poshtë./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.