Ja stilistët që kanë firmosur fustanet e nusërisë së personazheve VIP në botë

Të gjithë kur duam të zgjedhim qoftë një veshje të përditshme apo për më tepër një fustan nusërie inspirohemi nga personazhet e rëndësishëm në botë. Ajo që duam të dimë e para është se çfarë stili fustani do të zgjidhnin dhe cili disenjator ka firmosur për to. Dritare.net sjell për ju në më poshtë disa nga fustanet e nusërisë të personazheve më të rëndësishme në botë së bashku me emrat e stilistëve që i kanë krijuar ato. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti të hënën!

Serena Williams/ Alexander McQueen

Sofia Vergara/  Zuhair Murad.

Nicky Hilton /Valentino

 Kate Moss/ John Galliano

Katie Holmes/ Giorgio Armani Privé

Angelina Jolie/ Versace

Kim Kardashian/ Givenchy

Kim Kardashian/ Givenchy

Amal Clooney/ Oscar de la Renta

Kate Middleton/Alexander McQueen

Kate Upton/ Valentino

Ellen DeGeneres e Portia De Rossi /Stilisti amerikan Zac Posen

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.