Ja si uruan aktorët turq për Festën e Kurban Bajramit!

Me rastin e Festës së Kurban Bajramit të gjithë kanë përcjellë urimet e tyre. Të njëjtën gjë e kanë bërë edhe aktorët turq duke uruar fansat dhe të gjithë mbështetësit  e tyre. Dritare.net ju sjell disa nga urimet që aktorët turq kanë bërë me rastin e kësaj feste./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  448 faqet e raportit Mueller që ndanë SHBA/ Demokratët hidhen në sulm kundër TrumpPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.