Ja si të kombinoni ngjyrën e zezë në verë!

Ngjyra e zezë në veshje është gjithmonë e bukur, elegante dhe zgjedhje shumë e mirë për ta veshur në shumë raste.

Por në verë me temperatura aq të larta, nuk mundemi dot që ta veshim atë, pasi plasim nga i nxehti.

LEXO DHE :  Lirohen 11 protestuesit e opozitës

Gjithsesi çdo herë ka një zgjidhje dhe këtë herë dritare.net ju tregon si t’i vishni rrobat e zeza pa ju shkaktuar shumë vapë.

Në fotogalerinë më poshtë mund të shikoni disa nga modelet dhe kombinimet më të bukura./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.