Ja si të kombinoni çantat e plazhit!

Çantat prej kashte i përdorim zakonisht për të shkuar në plazh, pasi i përshtaten asaj atmosfere. Por kohët e fundit fashionistet këto lloj çantash i përdorin edhe në daljen e tyre të përditshme.

Në qoftë se dini t’i kombinoni mirë, këto i japin akoma dhe më shumë stil pamjes suaj dhe janë ideale për ditët e nxehta.

LEXO DHE :  Kim Kardashian godet sërish, tregon më shumë se ç’duhet!

Në fotogalerinë më poshtë mund të shikoni disa modele të ndryshme, dhe t’i komninoni ato në mënyrë të bukur siç i kombinojnë edhe fashionistet./D.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.