Ja si mund të keni gjithmonë pranverë në shtëpinë tuaj!

Pavarësisht stinës ne mund të kemi gjithmonë pranverë në shtëpitë tona. Lule të freskëta, pëlhurat e lehta me lule, frutat dhe perimet na krijojnë një pamje tjetër në shtëpinë tonë.

Le të shohim së bashku nëpërmjet fotove qw dritare.net sjell pwr ju,  se cilat elementë duhet të zgjedhin për të sjellë pranverën në shtëpi.

Me siguri lulet janë emblema e pranverës, prandaj përdorni ato të freskëta për të dekoruar dhomat e ndryshme të shtëpisë, jo vetëm ballkonet dhe tarracat, kështu shtëpia do të mbajë një aromë të këndshme.

LEXO DHE :  Foto/ Protesta dhe situata politike, sipas memeve

Lule mund të vendosen në mes të tryezës së ngrënies, në dhomën e ndenjes, në kuzhinë, por edhe në banjë ose në hyrje të shtëpisë.

Po ashtu edhe jastëkët edhe mbulesat e tavolinave mund ti përdorni me lule.

Ngjyrat pastel mbeten gjithmonë me të preferuarat pasi ato nuk të lodhin sytë.

Një alternativë e vlefshme është edhe letra e murit, të cilën mund ta zgjedhim si të duam. V.D/dritare.net/

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.