Ja si kaluan të dielën Vipat Shqiptarë!

E diela është ditë pushimi dhe duhet shijuar në maksimum. Por edhe ndarë ne instagram, pse jo?

Dritare.net ju tregon nëpërmjet fotove si e kaluan të dielën vipat shqiptarë. Disa jashtë shtetit, ndërsa disa të tjerë kanë eksploruar vende, që mbase ju nuk i dini. Ndaj shikoni fotogalerinë./D.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Armë gjahu dhe kafshë të vrara, e pësojnë keq 6 korçarët


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.