Ja si duket Hazal e “Fate të Kryqëzuara” për sezonin e verës!

Një nga aktoret që bëri më shumë sukses në serialin “Fate të Kryqëzuara” me rolin e saj si Hazall, Alina Boz ka filluar për përgatitjen e sezonit të verës. Dritare.net informon se aktorja e njohur ka filluar një stërvitje intensive për të shpëtuar nga kilot e tepërta. Ajo është marrë me boksin dhe ky lloj sporti po bëhet më i preferuari nga të gjithë aktorët. Në një fotografi të postuar në instagram aktorja duket duke u trajnuar dhe e ka shoqëruar me fjalët :”Trajner a mund ta bëjmë një foto?”/M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Jeni lodhur me rrudhat? Ja ushqimet që do ju bëjnë si të rePËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.