Ja si dukeshin yjet botërorë për herë të parë në tapetin e kuq!

Yjet botërorë kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për daljen e tyre në publik. Nga fustanet mahnitëse deri tek bizhuteritë e zgjedhura posacërisht për daljen e tyre në tapetin e kuq. Por ja si dukeshin yjet botërorë në daljen e tyre të parë në tapetin e kuq. Dritare.net ju sjell disa nga yjet botërorë para disa vitesh në daljen për herë të parë./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Rrogë faraonike/ Ja sa po paguhet Buffon te skuadra e PSG-së!

1.Blake Lively

2.Gigi Hadid

3.Beyonce

4.Rihanna

5.Emilias Clarke

6.Angelina Jolie

7.Ema Watson

8.Selena Gomez

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.