Ja si duken 15 aktorët e famshëm gjatë fëmijërisë

 Një aktor zakonisht në rolin që mban në një film, ndryshon në varësi të rolit. Por nuk ndodh me të gjithë ky lloj ndryshimi, janë disa aktorë që nuk ndryshojnë, dhe si për çudi ato janë të njëjtë si fëmijë si në rolet e ndryshme që ju mund t’i keni parë nëpër filma. Pa ndryshuar tipare personale, karakteristikat dhe stilet e tyre unike.

LEXO DHE :  U bllokua në kanionet e Erzenit, 42-vjeçari dërgohet në Spitalin e Traumës

Dritare.net në këtë artikull do ju tregojë 15 aktorët më të famshëm që kanë qenë pjesë e filmave që fëmijë e deri tani.

Christina Ricci

Joseph Gordon-Levitt

 Scarlett Johansson

 Chloe Moretz

 Elijah Wood

Bianca Lawson

Kristen Stewart

Thomas Brodie-Sangster

Winona Ryder

Freddie Highmore

 

Reese Witherspoon

Elle Fanning

Neil Patrick Harris

Michelle Trachtenberg

Alyson Hannigan./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.