Ja si do të jetë moti deri në fund të muajit!

Gjatë javës së parë, kushtet atmosferike do të jenë të paqëndrueshme, duke sjellë në territor shira të përkohshme. Sipas “MeteoAlb”, shirat do të jen në formë rrebeshesh afatshkurtra, të martën dhe të mërkurën, kryesisht në zonat qendrore dhe jugore.

LEXO DHE :  Shqipëri- Skoci/ Mavraj del me të kuq, lë Kombëtaren me 10 vetë

moti accu

 

Temperaturat e ajrit do të vijojnë me 2 – 3˚C rënie gjatë ditës së martë por rënie më e lehtë pritet të mërkurën dhe të enjten duke shënuar maksimalisht 25 – 26˚C./K.Ç/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.