Ja rregulli strikt për 600 të ftuarit e dasmës së Meghan dhe Harryt!

Dita e madhe për Princ Harryn dhe Meghan Markle është këtë të shtunë, dhe të gjithë me siguri prisni me padurim të shihni dasmën mbretërore. Epo, dasmat jo vetëm lajme të mira ka! Sipas disa burimeve, 600 të ftuarit nuk do të përdorin telefonat celularë pas arritjes në Winsdor Castle. Princi William dhe Kate Middelton kanë pasur të njëjtin protokoll në dasmën e tyre në vitin 2011.

Image result for Harry and Meghan's

Mesa duket edhe Harry dhe Meghan do të ndjekin të njëjtën traditë, duke mos e parë njëri tjetrin para ditës së dasmës. Festën e beqarisë Harry do ta kalojë në Coworth Park me vëllin e tij, William, ndërsa Meghan do të qëndrojë në hotel Cliveden me nënën e saj, Doria Ragland.

LEXO DHE :  Këto lule mund t'i mbani gjatë dimrit në shtëpi!

Image result for Harry and Meghan's

Të dyja hotelet do të jenë të hapura për publikun, por mysafirëve iu është ndaluar telefoni.

Nga tani vetëm disa ditë kanë mbetur nga shpallja zyrtare e Princ Harryt dhe Meghan Markle, burrë e grua./E.B- dritare.net

Image result for meghan markle

Image result for Harry

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.