Ja pamja e Sulltaneshës Hyrrem me celulit!

E njohur për rolin e saj si Sulltanesha Hyrrem ka shokuar me videon e fundit që ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit. Dritare.net informon se aktorja e njohur ka postuar një video me vajzën e saj dhe ajo që ka rënë në sy ka qenë celuliti në këmbët e saj. ajo ka një kohë të gjatë larg ekraneve dhe gjatë kësaj periudhe ajo ka bërë operacione tek sytë, buzët dhe mollëzat e saj. Por pamja e re e aktores nuk është pëlqyer dhe është kritikuar shumë për këtë gjë./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Thirrje kundër Ramës gjatë homazheve, përfundon në polici një personPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.