Ja modelet e flokëve që ju tregojnë më të vogla!

Modele të bukura flokësh ka plot. Kemi parë lloj-lloj modelesh të ndryshme. Por femrat shpesh kërkojnë atë model, që i tregon më të bukura dhe më të vogla në moshë.

Prandaj dritare.net ju tregon se modelet më mira që ju tregojnë më të vogla, janë modelet e flokëve që na bënte mami kur ishim të vogla. Gërsheta, ponytail, apo dhe topuz.

LEXO DHE :  Tragjedia në Genova/ Gjendet i zhdukuri i fundit, rritet bilanci i viktimave


Në fotogalerinë më poshtë mund t’ju hidhni një sy disa prej këtyre modeleve dhe pse jo mos filloni t’i stiloni dhe ju që të dukeni më të bukura dhe më të reja./D.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.