Ja me kë po i kalon pushimet Sureja e “Nusja nga Stambolli”!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Sureja nga seriali “Nusja nga Stambolli”, Asli Enver ka përfunduar sezonin e dytë  të serialit dhe me të mbaruar ka nisur pushimet e saj. Dritare.net informon se aktorja e njohur është nisur drejt Amsterdamit dhe bashkë me të ka shkuar edhe aktori që  luan përkrah saj në serialin “Nusja nga Stambolli” që njihet për rolin e tij si Osman, Guven Murat Akpinar dhe aktorin Sarp Akkaya së bashku me bashkëshorten e tij. Pas ndarjes nga i dashuri aktorja i është përqëndruar jetës dhe karrierës së saj./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Kanadaja mbyll mundësitë për bashkim familjar. Nuk ka më lotariLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.