Ja me kë është martuar Valon Berhami!

Futbollisti shqiptar  i cili luan me kombëtaren e Zvicrës Valon Behrami  është martuar me të dashurën zvicerane, me skiatoren Lara Gut.

Ka qenë vetë futbollisti që e ka publikuar lajmin, dhe mësohet se martesa e tyre është bërë në një ceremony familajre pak ditë më parë.

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë tanë përreth nesh … Nuk mund të kisha imagjinuar mënyrën më të mirë për të thënë Po”-shkruah Behremi.

LEXO DHE :  Deputetët e opozitës dorëzojnë mandatet, në Kryesinë e Kuvendit

Kjo është martesa  e dytë e futbollistit, pasi ai ka qenë i martuar për 12 vite me Elena Bonzanni, me të cilën ka dy fëmijë, dhe i dhanë fund martesës në shkurt./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.