Ja kush janë të ftuarit e Meghan Markle, në baby showerin e dytë!

Dita e lindjes së foshnjës mbretërore është shumë pranë. Por, para se të përgatitet për lindje, dukesha e Sussex, Meghan Markle, po përgatit një baby shower të dytë.

Festa e parë u bë në New York, ndërsa këtë herë dukesha do ta zhvillojë në Britaninë e Madhe.

LEXO DHE :  Historia e dhimbshme e Jolandës, e la burri me dy fëmijë për serben: Ajo më dërgonte foto nga resortet në Turqi

Dritare.net ju sjell listën e të ftuarve në baby shoëer, dhe ata janë: Doria Ragland (mamaja e Meghan), Kate Middleton dhe princi William, Markus Anderson (shoku i ngushte i Meghan),  Amal Clooney, Priyanka Chopra, dhe princ Harry./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.