Ja kush është e dashura e Genc Pollos!

Deputeti i Partisë Demokratike pa divorcit me bashkëshorten disa vite më parë, duket se po shijon kohën me partneren e tij.
Ilda Mara, quhet e dashura e Pollos dhe ajo është  drejtore e “Festivalit Argjiro” dhe revistës “Art dhe Trashëgimi”.

LEXO DHE :  Përkujtimi i revoltës së Spaçit/ Basha: Bashkohemi në protestë, mos ta lëmë fatin në duart e krimit

Edhe pse nuk flet pothuaj asnjëherë për jetën private, Pollo dhe Mara tanimë dalin së bashku edhe në publik./ I.M-Dritare.net

Genc Pollo me të dashurën, në mes motra e Pollos. 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*