Ja kush është drejtuesi i ri i Prokurorisë së Apelit të Krimeve të Rënda!

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka votuar unanimisht emrin e Altin Dumanit si drejtues të përkohshëm në Prokurorinë e Apelit të Krimeve të Rënda.

Vendimi erdhi pasi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi Artan Bajmanin./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ju njohim me shpellën e Gadimës, mrekullinë e rrallë të natyrës në Kosovë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.