Ja kush do ta zëvendësojë Ronaldon, pas transferimit te Juventusi!

Pas transferimit, të ish-yllit të Real Madridrit te skuadra e Juventuesit, ka mbetur dilema se kush do ta zëvendësojë Kristiano Ronaldon, pas  largimit.

Neymar, Kylian Mbappe dhe Eden Hazard, janë në listën për të zënë vendin e Tonaldos në Real Madrid.

 

Ndërsa Cristiano Ronaldo largohet nga Spanja, Real Madrid kërkon një zëvendësim. 33-vjeçari mori një oferte prej 88 milionë paundësh nga Juventusi javën e kaluar

LEXO DHE :  Si ndodhi atentati me dy të vrarë gabimisht në Vlorë!

Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Ronaldo duhet të zëvendësosh tashmë në skuadrën madrilenase. Kështu që, vendin e tij mund ta zënë, Neyma, Mbappe ose Hazard, kjo varet nga zgjedhja e presidentit të Klubit, Florentino Perez./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.