Ja kur nis fluturimet Air Albania!

Kompania e parë shqiptare e fluturimit ‘Air Albania’ do të nisë udhëtimin nesër. Dritare.net informon se, udhëtimi i parë do të jetë nesër në orën 07:00 nga Rinasi në linjën Tiranë-Stamboll_Tiranë
Kthimi do të bëhet ditën e diel.
Në udhëtimin e parë do të ketë studentë nga të gjithë universitetet shqiptare./I.M/dritare.net

LEXO DHE :  Plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti nesër!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.