Ja kur nis fluturimet Air Albania!

Kompania e parë shqiptare e fluturimit ‘Air Albania’ do të nisë udhëtimin nesër. Dritare.net informon se, udhëtimi i parë do të jetë nesër në orën 07:00 nga Rinasi në linjën Tiranë-Stamboll_Tiranë
Kthimi do të bëhet ditën e diel.
Në udhëtimin e parë do të ketë studentë nga të gjithë universitetet shqiptare./I.M/dritare.net

LEXO DHE :  Seanca për Shullazin, blindohet Krimet e Rënda

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.