Ja ku i ka nisur pushimet Elifi i “Diamante dhe Dashuri”!

Aktorja e njohur si Elif nga seriali “Diamante dhe Dashuri” I ka nisur herët pushimet e verës. Ajo së bashku me të dashurin e saj Umut Evirgen janë parë në rrugët e Alacatës në Turqi. Ata janë kapur nga gazetarët duke ngrënë mëngjes në një nga lokalet që ndodhen atje. Dritare.net informon se aktorja ka nisur pushimet vetëm me të dashurin dhe nuk I ka marrë dy vajzat e saj të vogla./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Përplasja Rama-Meta/ Dash Shehi: Presidenti të qëndrojë në vendin e vetPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.