Ja fustani super i bukur i aktores, që të bën të qash!

 

Festivali i Filmit në kanë, ishte një ndër veprimtaritë më të ndjekura nga publiku për këtë vit.  Vëmendje të madhe orën e vipat, me veshjen e tyre super të bukur. Pa dyshim që edhe, aktorja, Cate Blanchett, kishte një fustan super të bukur.

Sytë e të gjithëve ishin tek aktorja që nga deklarata e mbajtur në emër të gruas e deri tek fustani që mbajti veshur në tapet të kuq.

Ndonëse zakonisht ylli i filmave njihet se di t’i zotërojë shumë mirë pamjet e tapetit të kuq, kësaj here  ajo i ka surprizuar të gjithë me fustanin që mbante veshur.

LEXO DHE :  4 pyetjet që duhet t’u bëni fëmijëve çdo natë para se të flenë

Fystaniu i yllit të Hollivudit, ishte i stiluar nga Mary Katrantzou, në të cilin mbizotëroni n ngjyrat bardhe e zi, numrat e stampuar, dhe fundi shumëngjyrësh.

Vetë aktorja shprehet për fustanin se:

“Momente si kjo janë ëndrra e një stilisti. Nuk kam qarë kurrë me kaq emocion, kur dikush ka veshur punimin tim, por sot qava…”

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.