Ja çfarë u tha Xhafaj deputetëve, pas akuzave për vëllain e tij!

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka reaguar për herë të parë, pas akuzave që janë ngritur nga opozita për vëllain e tij Agron Xhafaj.

Ministri Xhafaj i ka shprehur të gjithë deputetëve falenderimet e tij të posaçme për suportin që socialistët i kanë dhënë Ministrit të Brendshëm.

LEXO DHE :  Nihan e “Dashuri e Pafund” feston ditëlindjen, ja urimi më i bukur për të!

 

Ju shpreh mirënjohjen time për suportin që më keni dhënë mësohet t’i ketë thënë Xhafaj kolegëve socialistë. Ndërkohë që po ashtu këtë ditë vëllai i tij Agron Xhafaj publikoi një letër ku tregonte se si qëndronte e vërteta sipas tij.V.D/Dritare.net.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.