Ja çfarë ndjeu aktorja turke kur hoqi dorë nga flokët e gjatë!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Asli nga seriali “Dashuri Bardh e Zi”, Birçe Akalay ka rrëfyer për herë të parë se çfarë ndjeu kur hoqi dorë nga të pasurit flokë të gjatë. Dritare.net informon se ajo është njohur gjithmonë si një nga aktoret që mbante flokët e gjatë por me të mbaruar xhirimet e serialit “Dashuria Bardh e Zi” hoqi dorë nga ato dhe i preu shumë shkurt.

LEXO DHE :  Kurti: Thaçi po përhap panik. I përket regjistrit të sëmundjeve kronike

Birce Akalay: "Saçları kesmek zor olmadı!"

E pyetur nga gazetarët aktorja e njohur është shprehur se për të nuk ka qenë fare e vështirë të presë flokët dhe se planifikon që për një kohë të gjatë t’i mbajë vetëm në këtë model./M.S-Dritare.net

Image result for birce akalay

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.