Ja çfarë ha Kate Middelton në ditë!

Ne jemi të mahnitur nga disiplina dhe regjimi i ushqimit të Kate Middelton. Kate gjithmonë është dukur në formë dhe e bukur, kjo për shkak të kujdesit të saj me ushqimin. Kate i kushton shumë vëmendje asaj që ha. Madje edhe pazarin e ushqimeve e bën vetë. Sa herë që Kate do të blejë diçka, shoqërohet nga truprojat e saj. Preferon të jetë e kujdesshme në gjithçka. Nuk është kot dukesha e Kembrixhit ajo.

Në këtë rast dritare.net sjell për ju, ushqimet që Kate Middelton blen shpesh dhe i konsumon.

LEXO DHE :  Këto lule mund t'i mbani gjatë dimrit në shtëpi!

1- Verë

Kate sapo ka lindur fëmijën e saj të tretë. Gjatë kohës së shtatzënisë, ajo nuk konsumonte verë, por tani. Tani e konsumon, pasi i pëlqen shumë të pijë verë herë pas here. Kate di shumë për verën, si është bërë, nga vjen etj. Madje ajo kurrë nuk është dehur nga ajo.

Për më shumë shihni fotogalerinë më poshtë/ Përshtati: Kadrije Çako/ Dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.