Ja çfarë dedikimi të veçantë i bën Eli Fara të bijës!

Këngëtarja e dashur e muzikës popullore shqiptare, Eli Fara dhe vajza e saj kanë një marrëdhënie shumë të veçantë me njëra-tjetrën.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto më të bijën të shkrepur disa vite më parë. Në foto është Eli duke puthur në buzë të bijën e saj, ndërkohë që poshtë saj ajo shkruan: “Marushka ime e vogël. Jeta ime.”/K.Ç/dritare.net

LEXO DHE :  Studimi/ Edhe sa vite jeton mesatarisht një 60-vjeçar në Shqipëri?

 

Marushka ime e vogel ❤Jeta ime! @marinafara.official

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.