Ja çfarë bënte Neymar teksa PSG fitonte titullin!

Neymar cënon marrëdhëniet me tifozët e PSG. Futbollisti brazilian, i cili i kushtoi ekipit francez 220 milionë euro, po vijon rikuperimin nga dëmtimi në gju, nuk ka qenë pranë skuadrës gjatë festës për fitimin e titullit të rradhës kampion në Ligue I. Arsyeja? Një lojë poker online.

LEXO DHE :  Vrasja e Jurgen Kurtit/ Zëvendësministri-Lalës: S’jam shef policie

Gjithçka është zbuluar nga vetë lojtari, i cili në tentativë për të postuar se ishte duke ndjekur ndeshjen PSG-Monaco shfaqi në sfond një tavolinë pokeri./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.