Ja 20 çanta vere, ku mund të mbani gjithçka!

Keni nevojë për një çantë që mund të mbajë gjithçka që ju nevojitet gjatë një dite vere? Atëherë jeni në vendin e duhur. Kur shkoni në plazh apo piknik, ju duhet një çantë e madhe për të mbajtur të gjitha ushqimet dhe gjërat e nevojshme me vete. Ju nuk mund të mbani dy ose tre çanta, prandaj ne kemi sjellë për ju 1 çantë që mund t’i mbajë të gjitha. Dritare.net ka mbledhur për ju, 20 çantat të cilat janë super të mëdha dhe mbajnë çdo gjë në verë/K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Brenda disa orësh 3 grabitje në Korçë, ja sa para vodhën autorët!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.