Ja 13 ish të dashurat e princ Harry!

Epo nuk ka asgjë për t’u çuditur. Në fund të fundit ai është një princ dhe kush nuk do të donte ta kishte të dashur.  Princi Harry, gjithmonë është cilësuar si “playboy” në pallatin mbretëror, pasi ka pasur shumë histori dashurie, të cilat kanë “dështuar”.

Zyrtarisht, Harry ka pasur 13 të dashura.  Mes tyre ka pasur modele, aktore, këngëtare, madje dhe vajza të thjeshta, të cilat kanë dalë nëpër “reality show” të ndryshëm.

LEXO DHE :  Saranda tre orë pa drita, mbesin në ashensorë dy turistë të huaj

Sot ai u martua me aktoren, Meghan Markle, por ne i kujtojmë 13 të dashurat që  ai ka pasur, që nga Cara Delevigne, deri te këngëtarja Ellie Goulding./K.C/Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.