Ja 11 fustanet më të bukura për verën!

Nuk ka veshje më romantike se një fustan me lule. Në verë i adhurojmë për shkak të lirshmërisë dhe freskisë që të japin gjatë ditëve shumë të nxehta.

Ato janë mbresëlënëse dhe shumë prej tyre janë të përshtatshme për dasmat e sezonit të cilat zhvillohen në ambientet e jashtme, me gjelbërim.

LEXO DHE :  Ja cfarë bën Almeda kur e pyesin për serialin e bashkëshortit!

Nëse ju pëlqeni stilin romantik dhe vajzëror, këto janë fustanet ideale për ju. Mund t’i vishni me sandale, atlete, këpucë të larta, por edhe me çizme kauboj për në koncerte të ndryshme.

Në fotogalerinë më poshtë që dritare.net ka sjellë, mund të shikoni disa prej tyre./D.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.