Iu publikua videoja nudo, përjashtohet mësuesi

Një mësues i një shkolle 9-vjeçare në Fushë-Krujë është pezulluar ditën e sotme nga puna pas qarkullimit në internet të një video ku ai shfaqej nudo.

Ka qenë vetë shkolla “Adem Gjeli”, në Fushë-Krujë që ka bërë edhe njoftimin. Vetë institucioni thotë se pezullimi është bërë deri në zbardhjen ë çështjes nga organet kompetente./K.Ç/dritare.net

LEXO DHE :  Kampusi i ri/ Rama: Ja çfarë bëri vëllai i Presidentit!

 

Capture

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.